Термокружка Denim, TM Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 2522-04
518,11 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термочашка з нержавіючої сталі, Покриття - матова емаль. Підтримує температуру протягом 6-ти годин. Об'єм 350 мл. Індивідуальна картонна подарункова коробка. Розмір індивідуальної коробки: 16 х 9,5 х 9,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Об`єм | 350 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага | 269 грам |
| Вага ящика | 8.5 кг |
| Висота | 15,5 см |
| Група Кольорів | Червоний |
| Група нанесення | Гравіювання та УФ друк |
| Діаметр | 8,8 см |
| Кількість у ящику | 30 шт. |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Підрозділ у каталозі | Термоси та термокружки |
| Розділ у каталозі | Подорож та відпочинок |
| Розмір ящика | 58.5 х 49 х 17.5 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518,11 ₴



