Сумка для покупок Torbica, TM Discover

- В наявності
- Код: 3045-24
90,65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка з бавовни, щільність 135 г/м2, довжина ручок 75 см, розмір 38 х 42 х 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Щільність | 135 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 18 кг |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Термотрансфер, шовкодрук, вишивка |
| Колір | натуральний (light wood) |
| Кількість у ящику | 200 шт |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Підрозділ у каталозі | Сумки для покупок |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 38 х 42 х 10 см (довжина ручок 75 см) |
| Розмір ящика | 50 х 45 х 36 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90,65 ₴


