Рюкзак на одне плече Bart, ТМ Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 4038-08
565,15 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак на одне плече, попереду одна кишеня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | п/е пакет |
| Вага ящика | 14,3 кг |
| Тип рюкзака | Рюкзак на одне плече |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Шовкодрук, термодрук |
| Кількість у ящику | 70 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 30,5 х 18,8 х 4,5 см |
| Розмір ящика | 50 х 37 х 49 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565,15 ₴







