Термос 1,2л Loki, TM Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 2621-08
752,05 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термос з нержавіючої сталі. Висота 30 см., діаметр 10 см. Об'єм 1200 мл. Індивідуальна картонна подарункова коробка та полієтиленовий пакет. Розмір індивідуальної коробки: 31 х 12 х 11 см. В комплекті ремінець для зручного носіння та ручки, кришка з герметичним клапаном. Кришку можна мити в посудомийній машині. Корпус мити тільки вручну, щоб не пошкодити кольорове покриття. Корпус вкритий матовим кольоровим покриттям. Підтримує температуру до 24 годин. Діаметр місця нанесення на кришці 6,3 см. Рекомендований метод нанесення: гравіювання та шовкодрук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип | Термос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага ящика | 11 кг |
| Висота | 30 см |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Гравіювання та шовкодрук |
| Діаметр | 10 см |
| Кількість у ящику | 12 шт. |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Об'єм | 1,2 л |
| Покриття | матова ємаль |
| Підрозділ у каталозі | Термоси та термокружки |
| Розділ у каталозі | Подорож та відпочинок |
| Розмір ящика | 49 х 35 х 33.5 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 752,05 ₴







