Горнятко керамічне Hugo

- В наявності
- Код: 5502-01
97,72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 350 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 308 грам |
| Вага ящика | 11,4 кг |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Деколь, шовкодрук |
| Діаметр | 9,1 см |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 36 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Гірнятка |
| Розділ у каталозі | Посуд |
| Розмір виробу | Висота 8,3 см |
| Розмір ящика | 40,7 х 30,5 х 30,9 см |
| ТМ | Totobi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97,72 ₴


