Лопатка кухонна APPETITE, TM Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 5800-10
113,74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна та якісна кухонна лопатка. Ручка лопатки виготовлена з деревини ясеня, що попередить від опіків, а нижня частина метал + пластик покритий температуростійким силіконом. Розмір лопатки 32 см. Нанесення гравіювання, тамподрук.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Лопатка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | п/е пакет |
| Вага ящика | 8.6 кг |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Гравіювання та тамподрук |
| Кількість у ящику | 100 шт |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Покриття | температуро-стійким силіконом |
| Підрозділ у каталозі | Кухонне приладдя |
| Розділ у каталозі | Дім |
| Розмір виробу | 32,5 x 7,3 см |
| Розмір ящика | 33 х 33 х 23 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113,74 ₴



