Черпак кухонний BISTRO, TM Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 5801-10
113,74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний та якісний кухонний черпак. Ручка черпака виготовлена з деревини ясеня, що попередить від опіків, а нижня метал + пластик покритий температуростійким силіконом. Розмір черпака 31,5 см. Нанесення гравіювання, тамподрук.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Індивідуальне паковання | п/е пакет |
| Вага ящика | 11,87 кг |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Гравіювання та тамподрук |
| Кількість у ящику | 120 шт |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Покриття | температуро-стійким силіконом |
| Підрозділ у каталозі | Кухонне приладдя |
| Розділ у каталозі | Дім |
| Розмір виробу | 32 x 6,5 см |
| Розмір ящика | 36,5 х 36,5 х 32 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113,74 ₴



