Універсальний зарядний пристрій Air 10000 mAh, TM TEG

влевовправо
- В наявності
- Код: 8045-08
1 054,52 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний зарядний пристрій, акумулятор: літій-полімерний, широка сумісність. Корпус пристрою вогнетривкий пластик Вхід type-c: DC5V=2A; вихід: USB 1/2: DC5V=2A (макс); Загальний вихід: 5V=2A (макс)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага | 243 грам |
| Вага ящика | 26.5 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк |
| Кількість у ящику | 56 шт |
| Матеріал | Пластик |
| Підрозділ у каталозі | Зарядні пристрої |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір виробу | 14,5 х 6,5 х 1,5 см |
| Розмір ящика | 48 х 43 х 28 см |
| ТМ | Teg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 054,52 ₴





