Термос для їжі Fendi, TM Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 2623-01
445,62 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний термос для їжі з нержавіючої сталі, має подвійну вакуумну стінку, внутрішня частина з високоякісної харчової нержавіючої сталі 304. Кришка зі зручною силіконовою ручкою. Зберігає холод до 24 години, тепло до 12 годин, об'єм 300 мл. Висота 11 см., діаметр 8,7 см. Індивідуальна картонна подарункова коробка. Розмір індивідуальної коробки: 12 х 9,5 х 9,5 см. Метод нанесення гравіювання, уф-друк, тамподрук на верхній частині кришки. Діаметр місця нанесення на кришці 7,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Об`єм | 300 мл |
| Тип | Термос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна коробка |
| Висота | 11 см |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Гравіювання, тамподрук, уф-друк |
| Діаметр | 8,7 см |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 24 шт. |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Підрозділ у каталозі | Термоси та термокружки |
| Розділ у каталозі | Подорож та відпочинок |
| Розмір ящика | 40 х 30.5 х 26 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445,62 ₴



