Рюкзак на одне плече Seven, ТМ Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 4043-08
1 380,26 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак на одне плече.Тканина високоякісний водонепроникний 100% поліестер, застібка блискавка, має USB Port, замок TSA на основний відділ, карман органайзер та одна кишеня попереду. М’яка спинка та лямка. Розмір: 33 х 17 х 9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 10 кг |
| Тип рюкзака | Рюкзак на одне плече |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 20 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзак на одне плече |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 33 х 17 х 9 см |
| Розмір ящика | 50 х 39 х 36 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380,26 ₴







