Тримач для телефону Grip, TM TEG

влевовправо
- В наявності
- Код: 8056-10
392,49 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач для телефону. Підходить для телефону та планшета
Матеріал: алюмінієвий сплав, вуглецева сталь, силікон, ABS
Розмір: 11,3 x 7,1 см,
14,9 см (висота в розкладеному стані)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна подарункова упаковка |
| Вага ящика | 13.6 кг |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Гравіювання та УФ друк |
| Кількість у ящику | 50 шт |
| Підрозділ у каталозі | Аксесуари |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір виробу | 11,3 х 7,1 см |
| Розмір ящика | 38,5 х 25,5 х 12,5 см |
| ТМ | Teg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392,49 ₴




