Рюкзак на одне плече JodaMini, ТМ Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 4045-08
781,69 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак на одне плече.Тканина високоякісний водонепроникний 100% поліестер, застібка блискавка, має основний вітділ, вітділ для планшету, карман органайзер. М’яка спинка та лямка. Розмір: 30 х 21 х 8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | п/е пакет |
| Вага ящика | 7.2 кг |
| Тип рюкзака | Рюкзак на одне плече |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 20 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 30 х 21 х 8 см |
| Розмір ящика | 62 х 43 х 33 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781,69 ₴







