Сумка спортивна Lancaster, ТМ Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 4047-10
1 911,32 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональна сумка з ущільнювачем з поролону. Має вмістке основне відділення, внутрішній м’який карман для ноутбука, дві бокові кишеня на блискавці (одна з яких для взуття), маленьку зовнішню кишеню на блискавці для окулярів, зовнішню кишеню-сітку для пляшки, основний регульований ремінь та дві регульовані наплічні шлейки. Підходить для спорту чи подорожей.
Матеріал: Поліестер 600D + нейлон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 18 кг |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Термотрансфер, шовкодрук, вишивка, шеврон |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 20 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Сумки дорожні та спортивні |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 56 х 30 х 27 см |
| Розмір ящика | 60 х 50 х 60 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 911,32 ₴







