USB-хаб 5 в1 Gear, TM TEG

влевовправо
- В наявності
- Код: 8058-08
558,92 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мініатюрний USB-концентратор в алюмінієвому корпусі на 5 портів. Можливість додати чотири стандартних роз’єми USB та один Type-C, для передачі даних або підключення різних пристроїв. Працює на всіх ПК і ноутбуках, оснащених роз’ємом USB. Мініатюрне полегшене виконання, ідеально підходить для подорожей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага ящика | 11,7 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Гравіювання |
| Кількість в пакованні | 30 шт. |
| Кількість у ящику | 250 шт |
| Матеріал | Алюміній |
| Підрозділ у каталозі | Зарядні пристрої |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір виробу | 10,1 x 2,8 x 1 см |
| Розмір ящика | 49,5х32,3х 17,5 см |
| ТМ | Teg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558,92 ₴






