Тримач для телефону Buddy, TM TEG

влевовправо
- В наявності
- Код: 8064-01
263 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач для телефону. Підходить для телефону та планшета
Матеріал: алюміній, пластик, силікон
Розмір: Розмір: 11,9 x 7,6 см
12 см (висота в розкладеному стані)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна подарункова упаковка |
| Вага ящика | 33 кг |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, гравіювання |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 180 шт. |
| Матеріал | пластик/алюміній |
| Підрозділ у каталозі | Аксесуари |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір виробу | 11,9 x 7,6 см |
| Розмір ящика | 43 х 43 х 48 см |
| ТМ | Teg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴




