Ручка кулькова, металева Daily, TM Totobi

влевовправо
- В наявності
- Код: 2019-06
41,39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка кулькова, покриття матове, бамбукова вставка, кліп з пластику. Стержень з синім чорнилом
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Тип ручки | Кулькова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 грам |
| Вага ящика | 9 кг |
| Група Кольорів | Зелений |
| Група нанесення | Гравіювання та тамподрук |
| Кількість у ящику | 500 шт |
| Матеріал | еко-матеріал |
| Підрозділ у каталозі | Еко ручки |
| Розділ у каталозі | Ручки |
| Розмір виробу | 14 x1 x1,34 см |
| Розмір ящика | 40 х 16 х 23 см |
| ТМ | Totobi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41,39 ₴





