Рюкзак для ноутбука Vector, TM Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 4050-08
1 139,65 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак для ноутбука Vector з основним великим відділенням, окремим відділенням для ноутбука 15,6”, Зпереду вмістка кишеня, по бокам дві зручні кишені для пляшки, прасолі або інших речей, прихована кишеня на задній спинці та ремінь для валізи. Тканина водонепроникний 100% поліестер 1200D.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 26 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 7 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Кількість у ящику | 10 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки для ноутбуків |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 45 х 33 х 18 см |
| Розмір ящика | 48 х 37 х 55 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 139,65 ₴










