Сумка для ноутбука Vert, ТМ Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 4052-10
1 042,64 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основне відділення, відділення для ноутбука з м'яким ущільнювачем, маленькі внутрішні кишені для дрібниць та одна зовнішня кишеня на кнопці. Має додатковий довгий ремінь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 11,1 кг |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Підрозділ у каталозі | Сумки для ноутбуків |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 42,5 х 31 х 7 см |
| Розмір ящика | 72 х 43 х 34 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 042,64 ₴




