Рушник для спорту Nara, TM Casa Mia

влевовправо
- В наявності
- Код: 7097-08
263,22 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушник із замшевої мікрофібри, зручно брати з собою в спортзал чи подорож. Він добре всмоктує вологу, швидко сохне та не займає багато місця в сумці. Має еластичну стрічку для фіксації рушника в скрученому вигляди чи для підвішування на гачок. Тканина 100% поліестер, розмір 65 x 120 см., щільність тканини 200 г. Нанесення вишивка, шовкодрук, бірка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Щільність | 200 г/м2 |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 19 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Вишивка, шовкодрук, бірка |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 100 шт |
| Матеріал | Полиэстер |
| Підрозділ у каталозі | Рушники |
| Розділ у каталозі | Дім |
| Розмір виробу | 65 x 120 см |
| Розмір ящика | 51 х 38 х 36 см |
| ТМ | Casa Mia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263,22 ₴





