Термокружка Stella, TM Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 2530-01
683,16 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термокружка з подвійними вакуумними стінками з нержавіючої сталі. Кришка з герметичного матеріалу тритан та із соломинкою, яку можна легко герметично закрити. Підтримує температуру до 6 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stella |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 700 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна подарункова коробка |
| Вага | 380 грам |
| Висота | 24 см |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, гравіювання |
| Діаметр | 8,5 см |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Підрозділ у каталозі | Термоси та термокружки |
| Розділ у каталозі | Подорож та відпочинок |
| Розмір індивідуальної коробки | 24,8 х 9 х 9 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683,16 ₴






