Термопляшка Eclipse, TM Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 2630-08
684,19 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термос з подвійною стінкою з нержавіючої сталі та вакуумною кришкою з кнопкою блокування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 750 мл |
| Тип | Термопляшка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна подарункова коробка |
| Вага | 368 грам |
| Вага ящика | 11,6 см |
| Висота | 25,5 см |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, гравіювання |
| Діаметр | 8 cм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 25 шт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Підрозділ у каталозі | Термоси та термокружки |
| Розділ у каталозі | Подорож та відпочинок |
| Розмір індивідуальної коробки | 26,3 х 8,3 х 8,3 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684,19 ₴






