Термос Jazz, TM Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 2631-55
823,43 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термос з подвійною стінкою з нержавіючої сталі та вакуумною кришкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 600 мл |
| Тип | Термос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна подарункова коробка |
| Вага | 400 грам |
| Висота | 23,7 см |
| Група Кольорів | Синій |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, гравіювання |
| Діаметр | 7,3 см |
| Колір | Темно-синій |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал | Метал |
| Підрозділ у каталозі | Термоси та термокружки |
| Розділ у каталозі | Подорож та відпочинок |
| Розмір індивідуальної коробки | 24,4 х 7,8 х 7,8 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823,43 ₴





