Рюкзак Compact, TM Discover

- В наявності
- Код: 3009-10
254,85 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак для подорожей, спорту та відпочинку. Має одне основне велике відділленя та кишеню попереду. Матеріал: поліестер 600D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 13,4 кг |
| Тип рюкзака | Рюкзак для подорожі |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Кількість у ящику | 40 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 40 х 12 х 30 см |
| Розмір ящика | 41 х 40 х 58 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254,85 ₴


