Повербанк Brick 9000 mAh, ТМ TEG

влевовправо
- В наявності
- Код: 8070-10
1 119,62 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PD20W Type-C Input & Output
QC22.5W USB Output
With Led Display
Ємність: 9000 mAh
USB Вихід : 12V-1.9A/9V- 2.23A/5V-3A/5V-4.5A (Max)
Type-C Вихід: 12V-1.67A/9V-2.23A/5V-3A
Type-C Вхід: 12V-1.5A/9V-2A/5V-3A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 9000 mAh |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна подарункова коробка |
| Батарея | літій-полімерна |
| Вага | 180 грам |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, шовкодрук |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал | Пластик |
| Підрозділ у каталозі | Зарядні пристрої |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір виробу | 8,1 x 5,8 x 2,6 см |
| Розмір індивідуальної коробки | 13 х 9,6 х 3,3 см |
| Спосіб зарядки | USB-TypeC |
| ТМ | Teg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 119,62 ₴









