Годинник настінний 31 см., WoodTime, TM TEG

влевовправо
- В наявності
- Код: 8077-23
801,62 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімалістичний настінний годинник з дерева.
Об’ємні контрасні цифри та стрілки.
Матеріал: дерево, MDF. Механізм: QUARTZ
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна подарункова коробка |
| Висота | 5 см |
| Група Кольорів | Натуральний |
| Група нанесення | Шовкодрук, УФ Друк |
| Діаметр | 31 см |
| Колір | натуральний (light wood) |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 10 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Підрозділ у каталозі | Годинники |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір ящика | 60 х 32,5 х 33 см |
| Спосіб зарядки | 1 x AA (not include) |
| ТМ | Teg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 801,62 ₴



