Пакет подарунковий Draft, TM Totobi

влевовправо
- В наявності
- Код: 1905-04
53,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет із гладкого крафтового паперу 180 г/м2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 8,2 кг |
| Група Кольорів | Червоний |
| Група нанесення | Шовкодрук |
| Кількість у ящику | 100 шт |
| Підрозділ у каталозі | Подарунковий пакет |
| Розділ у каталозі | Упаковка |
| Розмір виробу | 32 х 23 х 10 см |
| Розмір ящика | 36 х 25 х 33 см |
| ТМ | Totobi |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53,40 ₴



