Стакан з подвійними стінками та бамбуковою кришкою Gino, TM Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 5608-23
206,04 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянка з подвійними стінками з високоякісного боросилікатного скла та кришкою з бамбука з силіконовим кільцем. Місткість 350 мл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 350 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | чорна коробка |
| Вага | 211 грам |
| Вага ящика | 6 кг |
| Висота | 13 см |
| Група Кольорів | Натуральний |
| Група нанесення | Гравіювання |
| Діаметр | 8,5 см |
| Колір | натуральний (light wood) |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 24 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Стакани |
| Розділ у каталозі | Дім |
| Розмір ящика | 40,5 х 30,5 х 29,5 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206,04 ₴



