Рюкзак для подорожей Juhuu, ТМ Discover

- В наявності
- Код: 3065-03
161,09 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | п/е пакет |
| Вага ящика | 11 кг |
| Тип рюкзака | Рюкзак для подорожі |
| Група Кольорів | Помаранчевий |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 100 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки для подорожі |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 40 x 24 x 13 см |
| Розмір ящика | 47 х 43 х 43 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161,09 ₴


