Рюкзак для ноутбука Rassell, ТМ Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 3063-08
481,49 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | п/е пакет |
| Вага ящика | 9 кг |
| Тип рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 25 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки для ноутбуків |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 43 x 31 x 11,5 см |
| Розмір ящика | 46 х 38 х 52 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481,49 ₴





