Зарядний кабель 3 в 1 Ving, ТМ TEG

влевовправо
- В наявності
- Код: 8086-08
433,88 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: пластик, силікон, метал, алюміній
Зарядний кабель 3 в 1 Ving
Матеріал: ABS+Aluminum Alloy+TPE
Максимальна потужність:
Type C → Type C до 60W
Type C → Lightning до 30W
USB A → Type C до 3A
USB A → Lightning до 2.4A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна подарункова коробка |
| Вага | 67 грам |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, гравіювання |
| Діаметр | 6,3 см |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал | Пластик |
| Підрозділ у каталозі | Аксесуари |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір виробу | довжина 105 см |
| Розмір індивідуальної коробки | 17,1 х 10 х 3,5 см |
| ТМ | Teg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433,88 ₴



