Вентилятор настільний WindGoTM TEG

влевовправо
- В наявності
- Код: 8097-01
596,30 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор настільний на підставці з вбудованим акумулятором WindGo з LED-дисплеєм. Лаконічний сучасний дизайн. Регульований кут нахилу.
5 рівнів швидкості вітру
Вхід: DC 5V/1A
Матеріал: ABS/PP
Вхідна напруга: DC 5V/1A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 1200 mAh |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна подарункова коробка |
| Вага | 200 грам |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк |
| Додаткові дані | Мережеві |
| Колір | Білий |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал | Пластик |
| Підрозділ у каталозі | Вентилятори |
| Режими | 5 |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір виробу | 16,1 х 13,2 х 3,7 см |
| Розмір індивідуальної коробки | 16,6 х 13,6 х 4,1 см |
| Спосіб зарядки | USB-TypeC |
| ТМ | Teg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596,30 ₴



