Повербанк Arctis 10000 mAh 22,5W, ТМ TEG

влевовправо
- В наявності
- Код: 8100-01
1 129,77 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний зарядний пристрій. Полімерний акумулятор високої якості, широка сумісність. Корпус пристрою пластик. LSD дисплей. Має Quick charge.
Вихід кабелю iP: 5V-2.4A (Max)
USB-C вхід: DC5V-2.6A, 9V-2A, 12V-1.5A (18W Max)
USB-A вихід: 5V-3A, 9V-2A, 10V-2.25A, 12V-1.5A (22.5W Max)
USB-C вихід: 5V-3A, 9V-2.22A, 12V-1.67A (20W Max)
Type-C вихід: 5V-3A, 9V-2A, 10V-2.25A, 12V-1.5A (22.5W Max)
Загальна потужність: 37W
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна подарункова коробка |
| Батарея | літій-полімерна |
| Вага | 246 грам |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, шовкодрук |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал | Пластик |
| Підрозділ у каталозі | Зарядні пристрої |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір виробу | 14,8 х 6,9 х 1,9 см |
| Розмір індивідуальної коробки | 17,5 х 9,3 х 2,5 см |
| ТМ | Teg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129,77 ₴



