Горнятко керамічне Bonni, ТМ Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 5511-08
213,60 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горнятко керамічне з пластиковою кришкою, трубочкою та накладкою з шкірзаму
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 420 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна подарункова коробка |
| Вага | 392 грами |
| Вага ящика | 11,1 кг |
| Висота | 12,7 см |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Тиснення, УФ Друк |
| Діаметр | 8,8 см |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 24 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Гірнятка |
| Розділ у каталозі | Посуд |
| Розмір ящика | 42,2 х 30,4 х 31,4 см |
| Розмір індивідуальної коробки | 9,2 х 9,2 х 13,5 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213,60 ₴



